Сумський міський Центр НТТМ - Відділ раннього творчого розвитку
Четвер, 01.06.2023, 10:42
Приветствую Вас Гість | RSS


           Центр науково-технічної творчості молоді Сумської міської ради

Наша адреса: 40034, м. Суми, вул. Збройних Сил України, 18 Тел. 78-97-37 @-mail: sumy_cnttm@ukr.net

Меню сайта
Свята та події
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Форма входа
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Відділ раннього творчого розвитку

   Самойленко Олена Анатоліївна - керівник школи раннього творчого розвитку дітей "Пізнайко", завідувачка відду
 
    Школа раннього творчого розвитку «Пізнайко» створена у 2000 р. для наймолодшої вікової категорії вихованців. Це творче об’єднання відвідують вихованці п’яти-шестирічного віку. До складу ШРТР «Пізнайко» входить одинадцять груп: «Радість», «Веселка», «Сонечко», «Зірочка», «Бджілка», «Дзвіночок», «Ромашка», «Калинка», «Барвінок», «Промінці», «Пролісок». Заняття проводяться три рази на тиждень. Тривалість кожного заняття 30 хвилин.
   З «пізнайчатами» працює колектив однодумців, досвідчених фахівців з креативним мисленням, які щиро вболівають за результати своєї праці. Педагоги допомагають дошкільнятам зробити перші кроки в їх самостійній творчій діяльності по створенню найпростіших технічних макетів і моделей,організовують пізнавальний і захоплюючий процес формування у вихованців початкових технічних знань, вмінь та навичок, розвитку художнього смаку.
   Пізнання цікавого світу цифр та геометричних фігур через їх моделювання дуже захоплююча справа особливо для дітей дошкільного віку. Заняття які проводяться в формі гри сприяють вихованню інтересів до математики,поглибленню і розширенню знань дітей, їх практичних навичок, розвитку практичного мислення, творчих здібностей знань і вмінь набутих дітьми раніше.

 

    З «пізнайчатами» педагоги працюють за такими напрямками - художньо-естетичний («Музична абетка», «Танцювальна мозаїка», «Образотворче мистецтво»), соціо-гуманітарний («Перші кроки в англійській мові»), технічний («Математика і моделювання», «Логіки світу»). Всі напрямки працюють для забезпечення реалізації індивідуального потенціалу дитини через технічний, художній, пізнавальний, фізичний розвиток та формування елементарних форм її життєвої компетентності.
Робота з батьками
   Родина — це перше мікросередовище, куди потрапляє дитина, опановуючи перші шляхи соціалізації в суспільстві. Тому педагогічний колектив творчого об’єднання «Пізнайко» велику увагу приділяє роботі з батьками.
  Співпраця з батьківською громадою
  Методи роботи:
а) інформаційно-аналітичний;
б) практичний;
в) контрольно-оцінювальний.
  Форми роботи:
  • анкетування, бесіди, пам’ятки;
  • консультації, сімейні газети;
  • батьківський клуб;
  • батьківські збори;
  • дні відкритих дверей;
  • використання інформаційнихстендів, скриньки довіри;
  • анкетування, діагностування.
    Велике значення для створення комфортного розвивального середовища, згуртування дитячого колективу та збереження сталого контингенту гуртківців має організаційно-масова робота, яка проводиться в Школі раннього творчого розвитку «Пізнайко». Уже популярними стали такі святкові заходи: «Ваші діти — наші таланти», «Казки матінки Зими» тощо.
 
Свято «Казки матінки Зими»
 
 
Конкурс «Нехай квітує дерево родинне»
 
 
Точна година
"ГАРЯЧА" ЛІНІЯ
Календарь
«  Червень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Изречения

Copyright MyCorp © 2023
Конструктор сайтів - uCoz