Сумський міський Центр НТТМ - Початкове технічне моделювання
Четвер, 01.06.2023, 11:48
Приветствую Вас Гість | RSS


           Центр науково-технічної творчості молоді Сумської міської ради

Наша адреса: 40034, м. Суми, вул. Збройних Сил України, 18 Тел. 78-97-37 @-mail: sumy_cnttm@ukr.net

Меню сайта
Свята та події
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Форма входа
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Початкове технічне моделювання

 

«Початкове технічне моделювання»,  керівник гуртка Філатова Тетяна Іванівна

   Початкове технічне моделювання є однією з важливих ланок у задоволенні пізнавальних інтересів дитини, початковою сходинкою у підготовці вихованців до майбутньої роботи у різних гуртках технічного напрямку.

     
 Заняття розраховані на вихованців віком від 6 до 11 років і зорієнтовані на формування ключових компетентностей, на розвиток конструкторсько-технічних здібностей, просторового та логічного мислення, уяви, фантазії, естетичного смаку, дизайнерського мислення. Під час занять формуються такі якості особистості як  допитливість, самостійність, зацікавленість в творчій діяльності в галузі техніки через моделювання її різних видів, здатність проявляти творчу ініціативу та вирішувати творчі завдання.
     
  Життя у гуртку початкового технічного моделювання - це спроби власної творчої діяльності, розвиток пізнавальної та розумової активності дитини, засвоєння вихованцями елементарних технічних уявлень і понять. Юні моделісти у процесі виготовлення найрізноманітніших іграшок, найпростіших авто, авіа та судномоделей оволодівають вміннями та навичками роботи з інструментами, поглиблюють і застосовують у практичній діяльності знання шкільної програми з математики та трудового навчання, розширюють свій технічний кругозір, розвивають логічне мислення та реалізовують свої здібності до технічної творчості.
    
Під час занять діти вивчають історію судно-, авто-, авіаційної техніки, механізмами руху,  опановують навички технічного моделювання, вивчають будову моделей автомобілів, літаків, кораблів, простих механізмів, властивості та технологію обробки матеріалів, з  яких виготовляються моделі. Отримані знання і уміння закріплюються під час виготовлення моделей транспортної техніки і механізмів, різних іграшок, корисних речей для рідних для друзів.

Вихованці гуртка приймають активну участь у міських та обласних виставках-конкурсах, обласних та міських змаганнях з початкового технічного моделювання серед вихованців молодшого шкільного віку позашкільних закладів,  демонструючи результативність роботи гуртка.

     

Але нагороди не головне, найголовніше – зацікавити та відволікти дітей від впливу «вулиці», від безділля. Змістовні заняття, цікава організація освітнього процесу, позитивна творча атмосфера, яка панує на заняттях, вміння будувати взаємини з вихованцями  на основі довіри, поваги, розумінні дозволяє педагогу зберігати протягом року сталий контингент вихованців.

Чекаємо у нашій дружнів родині Юних техніків!

 

 

Точна година
"ГАРЯЧА" ЛІНІЯ
Календарь
«  Червень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Изречения

Copyright MyCorp © 2023
Конструктор сайтів - uCoz