Сумський міський Центр НТТМ - Наукові секції
П`ятниця, 19.04.2019, 19:14
Приветствую Вас Гість | RSS


      Сумський міський Центр науково-технічної творчості молоді

Наша адреса: 40034, м. Суми, вул. Інтернаціоналістів, 18 Тел. 32-70-41 @-mail: sumy_cnttm@ukr.net

Меню сайта
Свята та події
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Форма входа
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наукові секції

     Наукові секції

      Кожен педагог, який працює з дітьми має свій арсенал прийомів, методів, власних таємниць і здогадок, помилок і перемог – всього того, з чого тарується педагогічна стежинка у світ творчої душі.
     Керівники наукових секцій «Математика»   Качановська Ксенія Вікторівна, Романчук Надія Анатоліївна, Жиленко Тетяна Іванівна та наукової секції «Фізика» Зуй Галина Вікторівна в арсеналі своєї педагогічної діяльності  мають різноманітні методи та прийоми навчання. При підготовці до олімпіад, конкурсів, конференцій  перевага надається проблемно-пошуковим методам, методу проектів, розвитку дослідницьких навичок.

Наукова секція «Математика»
(наукова секція працює в ДЮК «Сучасник» за адресою:  Охтирська 21/1)
Керівник Качановська Ксенія Вікторівна

     На заняттях наукової секції педагог особливу увагу звертає на формування математичної грамотності, розвиває вміння висловлювати обґрунтовані математичні судження, вчить діяти за заданим алгоритмом, а також самостійно конструювати нові алгоритми в рамках виконання проектної та науково-дослідницької  діяльності.
     Велику увагу приділяє роботі з обдарованими дітьми, готує своїх вихованців до участі в предметних олімпіадах, конкурсах, конференціях.

    

Наукова секція «Фізика»
 (наукова секція працює в ДЮК «Сучасник» за адресою:  Охтирська 21/1)
Керівник Зуй Галина Вікторівна

     На заняттях педагог багато уваги приділяє формуванню вміння гуртківців застосовувати вихідні положення науки для самостійного пояснення фізичних явищ. Розвиває мислення вихованців, формує цілісну наукову картину світу.  
     Педагог особливу увагу приділяє методу проектів в процесі розкриття  ролі фізичних знань для розвитку  техніки, виробництва, повсякденного життя людини, що сприяє підвищенню інтересу вихованців до вивчення предмета. Свою діяльність педагог спрямовують  на пошук наукових новинок, на створення творчої атмосфери, модернізацію форм, методів та засобів навчання й виховання дітей, а головне – на реалізацію принципу рівноправного діалогу між педагогом  та вихованцем.

         

Наукова секція «Математика»
(наукова секція працює  в ДЮК «Горизонт» за адресою: 40 років Жовтня 49а)
Керівник Романчук Надія Анатоліївна

     Педагог у процесі викладання математики працює над формуванням у вихованців наукового світогляду, уявлень про ідеї та методи математики, її ролі у пізнанні дійсності, удосконалює інтелектуальний розвиток гуртківців.
     Керівник наукової секції застосовує  на заняттях різнорівневі завдання, відповідно до вимог навчальної програми, допомагає гуртківцям знаходити раціональні способи розв’язання задач, складання алгоритмів, їх обґрунтування.

    

Наукова секція «Математика»
 (наукова секція працює  в ДЮК «Горизонт» за адресою: 40 років Жовтня 49а)
Керівник Жиленко Тетяна Іванівна

     Керівник наукової секції  добре володіє методикою індивідуальної роботи з гуртківцями, використовуючи при цьому диференційований підхід до вибору дидактичного матеріалу.
Широко застосовує творчі та проблемні завдання, метод проектів, що стимулює творчу ініціативу та самостійність вихованців.
     Педагог у процесі заняття враховує психологічні особливості дітей, їх реальні навчальні можливості, стимулює позитивне ставлення вихованців до навчально-пізнавальної діяльності в ході викладання математики.

     У 2015 році на базі закладу почала працювати наукова секція «Безпілотні літальні апарати» під керівництвом Литвиненка Володимира Павловича та Литвиненка Андрія Володимировича. Сьогодні вже нікого не дивує та велика увага, яка приділяється у світі безпілотній авіації.  І наші вихованці не стали виключенням. Вони проявили великий інтерес до конструювання літаків нового покоління, можливості яких ще не зовсім вивчені. Підлітки зрозуміли, що безпілотники – це необмежене поле для експерементальної  діяльності, а тому  з  ентузіазмом та цілеспрямовано працюють в науковій секції  над створенням нових  авіатехнічних  об’єктів.

    

Точна година
"ГАРЯЧА" ЛІНІЯ
Календарь
«  Квітень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Изречения

Copyright MyCorp © 2019
Конструктор сайтів - uCoz