Сумський міський Центр НТТМ - Керівництво Центру НТТМ
Середа, 19.06.2019, 16:44
Приветствую Вас Гість | RSS


      Сумський міський Центр науково-технічної творчості молоді

Наша адреса: 40034, м. Суми, вул. Інтернаціоналістів, 18 Тел. 32-70-41 @-mail: sumy_cnttm@ukr.net

Меню сайта
Свята та події
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Форма входа
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Керівництво Центру НТТМ

Безпала Тетяна Григорівна
Директор Сумського міського Центру НТТМ
тел. (0542) 32-70-41

 З листопада 2008 року колектив закладу очолює Безпала Тетяна Григорівна -  по-справжньому професійно    компетентний, надзвичайно талановитий та працездатний  керівник позашкільного закладу.  У позашкіллі вона – з дитинства. Була активною вихованкою гуртків різних напрямків. З 12 років займалася альпінізмом у Клубі юних туристів-альпіністів ім. Є.М. Абалакова, куди після закінчення Глухівського педагогічного інституту ім. С.М. Сергєєва-Ценського в 1993 році повернулася працювати керівником гуртка. Тому як педагог, досконало обізнана в питаннях організації гурткової роботи.
 Під  її керівництвом наш заклад отримав новий імпульс для подальшої плідної роботи по навчанню та вихованню підростаючого покоління. Здатність Тетяни Григорівни оперативно вирішувати професійні управлінські задачі та існуючі проблеми є зразком виваженості, терпіння, відповідальності і людяності.Своєю відданістю в роботі, талантом і майстерністю керівника позашкільного закладу вона запалює сердця колег, надихає до невтомного творчого пошуку. Завдяки її ефективному управлінню в колективі створено позитивний психологічний мікроклімат, який сприяє реалізації творчого потенціалу педагогів, згуртовує педагогічний колектив.
За плідну педагогічну діяльність, вагомі успіхи у справі, навчання та виховання підростаючого покоління у галузі позашкільної освіти неодноразово нагороджувалась почесними грамотами та подяками керівних освітніх установ різного рівня.  У вересні 2015 року за підтримкою трудового коллективу, профспілкового комітету закладу та рішенням на засіданні адміністрації управління освіти і науки Сумської міської ради та президії міської організації Профспілки, Безпала Тетяна Григорівна удостоїна права  бути  занесеною на Алею Слави  освітян міста Суми.
 
 

Балаценко Марина Миколаївна

заступник директора з навчально - виховної роботи

тел. (0542) 32-70-41

 

В Сумському міському Центрі науково-технічної творчості молоді почала працювати з 2005 року на посаді завідуючої інструктивно-методичним відділом, а потім на посаді заступника директора з навчально-виховної роботи. В 1994 році закінчила Сумський державний педагогічний інститут ім. А.С.Макаренка за спеціальністю «історія і методика виховної роботи».

У 2010 році здобула перемогу на Всеукраїнському конкурсі майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості-2010» в номінації «Заступник директора». В вересні  2011 року стала лауреатом VI  обласного конкурсу «Золоте серце» в номінації «Працівник позашкільного навчального закладу».

         Вона організатор та ідейний натхненник  навчально-виховного процесу та методичної роботи у закладі. Є головою методичної ради, заступником голови атестаційної комісії, входить до складу різноманітних творчих груп з розробок актуальних питань, що стоять перед позашкільним закладом. Головний напрямок її роботи у цих структурах – пошук, вивчення, обговорення з колегами та впровадження в практику педагогічного колективу цікавих і перспективних підходів до навчальних та виховання дітей в умовах позашкілля.

Наполегливо займається самоосвітою та працює над самовдосконаленням. Читає багато літератури з проблем управління та психології.

Знаючи, наскільки енергетично та емоційно затратна її професія і посада, уміє відновлювати позитивний, емоційний потенціал через свої численні хобі.

 

 

Демченко Владислав Євгенович

Заступник директора з адміністративно-господарчої частини

тел. (0542) 32-70-41

 

З січня 2012 р. Владислав Євгенович працює у Сумському міському Центрі НТТМ на даній посаді. У 1993 році закінчив СумДУ. Опікується забезпеченням технічних умов для нормального функціонування закладу та проведення навчально-виховного процесу, є умілим організатором усієї господарської роботи у закладі.

Точна година
"ГАРЯЧА" ЛІНІЯ
Календарь
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Изречения

Copyright MyCorp © 2019
Конструктор сайтів - uCoz