Сумський міський Центр НТТМ - Флористика
П`ятниця, 28.02.2020, 14:55
Приветствую Вас Гість | RSS


      Сумський міський Центр науково-технічної творчості молоді

Наша адреса: 40034, м. Суми, вул. Інтернаціоналістів, 18 Тел. 32-70-41 @-mail: sumy_cnttm@ukr.net

Меню сайта
Свята та події
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Форма входа
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Флористика

   Заняття в гуртку «Флористика» проводять досвідчені педагоги - Шевченко Раїса Григорівна та Литвиненко Алла Петрівна.
 
 

    Шевченко Раїса Григорівна працює у закладі з 1998 року. «Флорист — це не професія, це стан душі...» - стверджує Раїса Григорівна.  Хочеться додати: стан душі поетичний, тому що, усе, що робить  вона, натхненно. І, безсумнівно, у душі майстра флористика й творчий стан душі  нерозривно пов’язані.
    В основу своєї педагогічної діяльності педагог покладає взаємозв’язок природи, її краси та духовності.  Раїса Григорівна людина творча, ініціативна, віддана своїй роботі, майстер педагогічної справи.   Глибокі знання, постійний пошук нестандартних, нетрадиційних форм навчання та виховання, відповідальність, любов до дітей дають їй можливість працювати на високому професійному рівні. І тому кожне заняття флористики стає для гуртківців відкриттям, новою сторінкою на шляху пізнання світу прекрасного. Образне, кольорове сприйняття світу, яке педагог відкриває своїм вихованцям, активізує їхню фантазію, уяву, розвиває просторове мислення, розумові та пізнавальні здібності. Іншими словами – вона формує внутрішній творчий, духовно багатий світ кожної  особистості.


 
   Литвиненко Алла Петрівна приєдналася до творчої команди педагогів у 2006 році. Працюючи з молодшими школярами, на заняттях гуртка ознайомлює  їх з новим для них жанром у мистецтві – флористикою; навчає працювати з різноманітним природним матеріалом.   Заняття в гуртку сприяють розвитку творчої уяви, фантазії, художнього смаку, пам’яті; вихованню естетичного смаку, любові до прекрасного, дбайливого ставлення до природи, бажання оберігати й охороняти її багатства і красу; бажання доводити почату справу до логічного завершення. Природний матеріал є потужнім засобом розвитку творчих здібностей дітей, розвитку їх уяви, спостережливості.   Робота з природним матеріалом сприяє екологічному вихованню (бережливе ставлення до природи, формуванню естетичного ставлення до дійсності). Діти вчаться відчувати красу природи і створювати не менш красиві вироби з різноманітного матеріалу власними руками.
   Діти знайомляться з правилами підготовки природного матеріалу до роботи, вчаться планувати майбутнє зображення, обмірковувати процес роботи, планувати етапи роботи над картиною, створювати композицію чи сюжет,  оформлювати роботу,  вчаться долати труднощі й докладати зусиль для досягнення мети.

Точна година
"ГАРЯЧА" ЛІНІЯ
Календарь
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Изречения

Copyright MyCorp © 2020
Конструктор сайтів - uCoz