Сумський міський Центр НТТМ - Дизайн
П`ятниця, 28.02.2020, 13:37
Приветствую Вас Гість | RSS


      Сумський міський Центр науково-технічної творчості молоді

Наша адреса: 40034, м. Суми, вул. Інтернаціоналістів, 18 Тел. 32-70-41 @-mail: sumy_cnttm@ukr.net

Меню сайта
Свята та події
Календар свят України. Мова ділового спілкування
Форма входа
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Дизайн

Керівник гуртка Охріменко Тетяна Миколаївна

   Охріменко Тетяна Миколаївна, керівник гуртка «Дизайн» працює з 2011року. Але не дивлячись на те, що вона молодий спеціаліст, її вихованці досягли немалих успіхів. Вважає, що саме молодший шкільний вік є найсприятливішим періодом для закладання основи творчої бази, тому основна мета роботи її гуртка полягає в тому, щоб допомогти кожній дитині розкрити творчий потенціал та привити любов до мистецтва.   Робота гуртка «Дизайн» зорієнтована на розвиток і виховання дитини в творчій праці, дає можливість самовиразитись, знайти в собі іскру таланту та не дати їй згаснути. Метою роботи в гуртку «Дизайн» є морально-етичний, художній та естетичний розвиток дітей, що забезпечує підготовку до життя і творчої праці.  Ці заняття допомагають дітям виявити свої таланти, дають поштовх розвитку активного творчого, образного мислення, уяви, фантазії, розширює та збагачує кругозір гуртківців новими знаннями з образотворчого мистецтва, графіки, живопису, декоративно-прикладного мистецтва, та інших видів зображувальної діяльності.
    На заняттях гуртка педагог прагне привчити дітей до культури свого народу та інших культур світу через вивчення історії мистецтв, аналізу творів мистецтва, вивчення мистецтва розпису. Під час роботи у гуртку вихованці оволодіють вміннями слухати та розуміти пояснення, користуватися шаблонами та зразками, отримають основи естетичного та культурного виховання, самостійно організовувати свій час та отримають непереборне бажання самостійного вдосконалення.    Поступово рівень знань гуртківців підвищується, а вміння та навички удосконалюються. Основні завдання викладання предмету: виховання активного естетичного ставлення до творів мистецтва, до дійсності, до явищ художньої культури, до народних художніх традицій, емоційного ставлення до прекрасного, цікавості до художньої творчої діяльності; навчання основам образотворчої грамоти, формування практичних навичок у різних видах художньої творчої діяльності,систематичний розвиток художньо-творчих здібностей; формування навичок планування і і рішення художніх конструкторських задумів.
Завдяки вивченню основ живопису, графіки дитина вчиться бачити прекрасне, розуміти природу, навколишню красу, а вивчення композиції та нетрадиційних технік зображувальної діяльності – це найкращий шлях до розвитку мислення, уяви та фантазії, оригінальності думки та творчого світосприйняття.
Точна година
"ГАРЯЧА" ЛІНІЯ
Календарь
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Изречения

Copyright MyCorp © 2020
Конструктор сайтів - uCoz