Субота, 20.10.2018, 18:04
Приветствую Вас Гість | RSS


      Сумський міський Центр науково-технічної творчості молоді

Наша адреса: 40034, м. Суми, вул. Інтернаціоналістів, 18 Тел. 32-70-41 @-mail: sumy_cnttm@ukr.net

Меню сайта
Форма входа
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Главная » 2017 » Листопад » 27 » Обласні змагання учнівської молоді з радіоелектроного конструювання
09:27
Обласні змагання учнівської молоді з радіоелектроного конструювання

24-25 листопада 2017 року на базі нашого закладу були проведені обласні змагання учнівської молоді з радіоелектронного конструювання серед вихованців позашкільних навчальних закладів.
В змаганнях участь вихованці гуртків радіоелектронного конструювання, радіотехнічних гуртків Конотопської міської станції юних техніків, Глухівського міського центру позашкільної освіти, Роменського центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю імені Івана Кавалерідзе, Шосткинської міської станції юних техніків та Сумського міського Центру науково-технічної творчості молоді.
Вітаємо переможців!

I місце – команда Роменського центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю імені Івана Кавалерідзе, керівник Строкань Юрій Віталійович;
II місце – команда Конотопської міської станції юних техніків, керівник Єршов Юрій Володимирович;
IIІ місце – команда Глухівського міського центру позашкільної освіти, керівник Ковальчук Володимир Олексійович.

У особистому заліку в молодшій віковій категорії:

І місце – Строй Іван, вихованець Роменського центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю імені Івана Кавалерідзе;
ІІ місце – Шкуліпа Олександр, вихованець Конотопської станції юних техніків;
ІІІ місце – Ворошилов Владислав, вихованець Глухівського міського центру позашкільної освіти.

У особистому заліку в старшій віковій категорії:

І місце – Бережний Антон, вихованець Роменського центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю імені Івана Кавалерідзе;
ІІ місце – Савощенко Андрій, вихованець Глухівського міського центру позашкільної освіти;
ІІІ місце – Неровня Євгеній, вихованець Конотопської станції юних техніків.

Просмотров: 113 | Добавил: UT7AXA | Рейтинг: 0.0/0
Точна година
"ГАРЯЧА" ЛІНІЯ
Календарь
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Изречения

Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz