Наша адреса: 40034, м. Суми, вул. Інтернаціоналістів, 18 Тел. 32-70-41 @-mail: sumy_cnttm@mail.ru

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Главная » 2014 » Листопад » 5 » Юні спортсмени Центру НТТМ показали найкращі результати у всеукраїнських змаганнях з автомодельного спорту
12:33

З 28 жовтня по 1 листопада 2014 року у Львові пройшли відкриті змагання на Кубок Українського Державного центру позашкільної освіти серед учнівської молоді з автомодельного спорту (трасові моделі) та відкриті змагання на Кубок Галичини серед учнівської молоді з автомодельного спорту (трасові моделі). У змаганнях брали участь 11 команд із Чернівецької, Львівської, Івано-Франківської, Миколаївської, Житомирської, Волинської  та Сумської областей.

Нашу область представляли вихованці   автомодельного гуртка Сумського міського Центру науково - технічної творчості молоді (керівник  гуртка суддя республіканської категорії, майстер спорту, голова Сумської обласної федерації автомодельного спорту України Лощонов Сергій Анатолійович).
     До складу команди входили Гузела Андрій, Павленко Павло, Твердохліб Артем, Бондар Данило.

Хлопці показали відмінні спортивні результати і посіли високі призові місця:
- у фіналі моделей класу «Ретро» - ІІІ місце ( Гузела Андрій) та ІІ місце  (Павленко Павло);
- у фіналі моделей класу «ES 24 st» - ІІІ місце (Твердохліб Артем) та ІІ місце (Гузела Андрій);
- у фіналі моделей класу «Вантажівка» - ІІІ місце (екіпаж Павленко-Бондар) та І місце (екіпаж Гузела – Твердохліб);
- у фіналі моделей класу «G33»  - ІІІ місце (екіпаж Гузела – Твердохліб)

та ІІ місце (екіпаж Бондар-Павленко)

У  відкритих змаганнях на Кубок Українського Державного центру позашкільної освіти серед учнівської молоді з автомодельного спорту (трасові моделі) командні місця розподілилися таким чином:
     ІІІ місце - Київський палац дітей та юнацтва;
     ІІ місце – Чернівецька станція юних техників;
     І місце – Сумський міський Центр НТТМ.
     На  відкритих змаганнях на Кубок Галичини серед учнівської молоді з автомодельного спорту (трасові моделі)  команда Сумського міського  Центру НТТМ довела, що є найсильнішою. Місця на п’єдесталі розподілилися  так: