Система роботи спортивно-технічного відділу спрямована на організацію змістовного дозвілля дітей, збагачення духовного світу та зміцнення здоров’я  вихованців.

• трасове автомоделювання та автомоделювання,
  • конструювання повітряних зміїв,
  • картинг

У відділі навчається 404 гуртківця віком від 7 до 22 років. Різнопрофільність гуртків обумовлює різноманітність завдань, що вирішуються педагогами відділу. Основною метою навчально-виховної діяльності відділу є опанування дітьми основ техніки з різних видів спорту та формування  здорового способу життя.

Серед вихованців спортивно-технічного відділу – призери чемпіонату України з автомодельного спорту з автомодельного спорту (трасові моделі),  які відбулися 19-20.09.15 року у м.Київ, команда у складі Холявки Ярослава, та Зновенка Олександра на чолі з керівником гуртка Лощоновим Сергієм Анатолійовичем посіла ІI місце.

Команда авіамодельного гуртка під керівництвом Литвиненка Володимира Павловича брала участь в Етапі Кубку світу "Кубку Києва"  з авіамодельного спорту (кордові моделі), який відбувся 23-24.05.15 року .
    Вихованці авіамодельного гуртка також взяли участь у 23 World Cup Wiersawice - memorial of Eugeniuse Kujan, які відбулися 26-28.06.2015 р., де вихованці Родін Ілля та Осадчий Ігор посіли V місце. Також ці вихованці брали участь у Міжнародних змаганнях Dutch Grand Prix, 31st Grand Prix of France, які відбулися 09 - 12.07.2015, на яких посіли, відповідно, І та V місця!

20-23.09.2015 р. відбулися Всеукраїнські змагання серед учнівської молоді зі спортивної радіопеленгації у м.Луцьк. Команда Центру НТТМ під керівництвом Чухненкка О.В. посіла V місце.