Сумський міський Центр НТТМ - Наукові секції
Субота, 18.11.2017, 10:36
Приветствую Вас Гість | RSS


      Сумський міський Центр науково-технічної творчості молоді

Наша адреса: 40034, м. Суми, вул. Інтернаціоналістів, 18 Тел. 32-70-41 @-mail: sumy_cnttm@ukr.net

Меню сайта
Форма входа
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наукові секції

     Кожен педагог, який працює з дітьми має свій арсенал прийомів, методів, власних таємниць і здогадок, помилок і перемог – всього того, з чого торується педагогічна стежинка у світ творчої душі. Так і  керівники наукових секцій «Математика» Качановська Ксенія Вікторівна ( наукова секція працює в ДЮК «Сучасник» за адресою:  Ахтирська 21/1) та Романчук Надія Анатоліївна (наукова секція працює  в ДЮК «Горизонт» за адресою: 40 років Жовтня 49а)   в арсеналі своєї педагогічної діяльності  мають різноманітні методи та прийоми навчання для забезпечення  інтелектуальної комфортності в колективі своїх вихованців.

    

    З  метою формування інтелектуальної культури дітей старшого шкільного віку на їхніх заняттях домінує  творча ситуація. Педагоги її моделюють  в процесі розв’язання комбінованих завдань та задач  із логічним навантаженням, навчальних проблем, дискусій, критичного аналізу прочитаного, ігрових ситуацій.
      На своїх заняттях керівники наукових  секцій «Фізика» Єлізаренко Олена Григорівна (наукова секція працює в ДЮК «Ритм» за адресою: Курська 131) та Зуй Галина Вікторівна (наукова секція працює в ДЮК «Сучасник за адресою: Ахтирська 21/1)  намагаються  використати якомога більше тих новинок, що зацікавлять дітей. Адже звідси все частіше виникає необхідність ставити вихованця  у позицію дослідника, вчити його спостерігати та аналізувати навколишні явища та події, пробуджувати у нього цікавість до ще  нерозв’язаних завдань, з якими він може зустрітися в майбутньому.Ці керівники наукових секцій застосовують  на своїх  заняттях  інтерактивну модель навчання, що  полягає в такій  формі організації пізнавальної діяльності, яка має конкретну, передбачену мету –  створити  інтелектуальні комфортні умови навчання, за яких кожен вихованець відчує свою успішність, інтелектуальну спроможність.   Свою діяльність педагоги спрямовують  на пошук наукових новинок, на створення творчої атмосфери, модернізацію форм, методів та засобів навчання й виховання дітей, а головне – на реалізацію принципу рівноправного діалогу між педагогом  та вихованцем.

    

У 2015 році на базі закладу почала працювати наукова секція «Безпілотні літальні апарати» під керівництвом Литвиненка Андрія Володимировича. Сьогодні вже нікого не дивує та велика увага, яка приділяється у світі безпілотній авіації.  І наші вихованці не стали виключенням. Вони проявили великий інтерес до конструювання літаків нового покоління, можливості яких ще не зовсім вивчені. Підлітки зрозуміли, що безпілотники – це необмежене поле для експерементальної  діяльності, а тому  з  ентузіазмом та цілеспрямовано працюють в науковій секції  над створенням нових  авіатехнічних  об’єктів.

    

Точна година
"ГАРЯЧА" ЛІНІЯ
Календарь
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Изречения

Copyright MyCorp © 2017
Конструктор сайтів - uCoz